משכנתא ברוקר יועצים וברוקרים משכנתאות
ראשי אודות משכנתא - סוף מעשה במחשבה תחילה שאלות נפוצות ותשובות משכנתא כתבות ומאמרים מדריך משכנתא משכנתא מושגי ומונחי יסוד מחשבוני משכנתא משכנתא שאלות ותשובות ONLINE קישורי עזר צור קשר
ארץ מסלולי המשכנתא הבלתי מוגבלים
הלוואות לדיור
  משכנתא לזכאים
  משכנתא לרכישת דירת/בית מגורים
  משכנתא לרכישת קרקע ולבניה עצמית
  משכנתא להרחבה ו/או לשיפוצים ברכוש
     הפרטי/ברכוש המשותף
  משכנתא לרכישת דירה/בית להשקעה
  משכנתא לרכישת דירת/בית מגורים או
     חלק ממנה כתוצאה מתהליך הגירושין
  משכנתא לרכישת דירת/בית מגורים
     מכונס נכסים
  משכנתא במושבים/בקיבוצים
  משכנתא לתושבי חוץ
  משכנתא לקבוצות רכישה
  מיחזור משכנתא
  פריסת משכנתא
גרירת/הקפאת משכנתא
הלוואת לכל מטרה אחרת
  משכנתא למימון הוצאות "שוטפות" :
     - משכנתא למימון טיול משפחתי לחו"ל
     - משכנתא לרכישת מכונית/אופנוע
     - משכנתא למימון אירוע משפחתי גדול
     - משכנתא לסגירת הלוואות לטווח קצר,
       יתרת החוב והמינוס בבנק
  משכנתא למימון השכלה גבוהה ומחייה
     בחו"ל/בארץ
  משכנתא למימון הוצאות בריאות:
     שיניים,השתלות, טיפולים בחו"ל
  משכנתא לרכישת נדל"ן מסחרי /
     נדל"ן משרדים לבעלי מקצועות חופשיים
  משכנתא לרכישת נכס מניב
  משכנתא למימון השקעות פיננסיות
     ועסקיות
  משכנתא לרכישת נכסים בחו"ל
  משכנתא למימון "הבית המשתדרג"
  משכנתא למימון מסגרת אשראי
     ללקוחות פרטיים/עסקים קטנים ובינוניים
  משכנתא למימון שהייה בבית אבות,
     השלמת הכנסה, משכנתא הפוכה
  משכנתא למימון רכישת סירות /
     יאכטות /מטוסים ומסוקים לחובבנים


שיתופי פעולה
  עורכי דין מתחום מקרקעין / נדל"ן
  רואי חשבון ויועצי מס
  משווקי נדל"ן עצמאיים בארץ ובחו"ל
  אדריכלים, שמאים ומודדים מוסמכים
  מכללות ומוסדות ללימודים פיננסייםלקוחות מרוצים

אקסלנס נשואה: יש סמנים לעליה בציפיות האינפלציה באירופה


מאת: דה-מארקר  |  01.06.2008

ארה"ב התוצר עלה ברבע הראשון של השנה בשעור שנתי של 0.9% לעומת הקריאה הקודמת של 0.6% ולעומת 0.6% ברבעון האחרון של 2008. הצריכה הפרטית עלתה ברבעון הראשון של השנה בשעור שנתי של 1% בדומה לקריאה הקודמת.

ההכנסה הפרטית עלתה ב-4.7% לעומת 4.4%. הבינוי ירד ב-25.5% לשפל מאז 1981. רווחי החברות עלו ב-0.3%. הפאד צריך להעלות ריבית על רקע ההאצה באינפלציה כך אומרחבר הפאד פישר מדאלס.

החזרי מסים- עד כה החזירה הממשלה 45.7 מיליארד דולר מתוך 110 מיליארד דולר שהיא מתכוונת להזרים לכיסי האזרחים האמריקאיים. אבל על פי חישוביCredit Suisse Holdings 80% מהסכום ייבלע לתשלום עבור התשלום הנוסף בגין העלייה במחיר הדלקים.

אימון הצרכנים ירד בחודש מאי לרמה הנמוכה מזה 28 שנה על רקע מחירי הנפט הגבוהים והקשיים הנערמים בתעסוקה.

ידיעות חיוביות בארה"ב הגרעון המסחרי ירד ברבע הראשון של השנה לשעור שנתי של 480.2 מיליארד דולר הנמוך מאז הרבע השלישי של 2002.

ההזמנות למוצרים בני-קיימא ללא כלי תחבורה עלו במפתיע בחודש אפריל על רקע ביקושים מחו"ל. ההזמנות עלו בשעור של 2.5%, השעור הניכר מאז יולי אשתקד. כלל ההזמנות ירדו ב-0.5%.

הצריכה הפרטית עלתה בחודש אפריל ב-0.2% בהמשך לעליה של 0.4% במרץ. ההכנסה הפרטית עלתה ב-0.2% בחלקה בשל החזרי המס היזומים של הממשלה לעידוד הצריכה.

ההכנסה הפנויה עלתה ב-0.3% בהמשך ל-0.3%. צריכת בני-קיימא ירדה ב-0.2% בהמשך לירידה של 1.3%. רכישות של מוצרים שאינם בני קיימא ירדו ב-0.2% בהמשך לירידה של 0.5%. צריכת שרותים עלתה ב-0.1%. ידיעות שליליות בארה"ב מדד מנהלי הרכש נמצא בחודש מאי זה החודש הרביעי בהתכווצות, אם כי בשעור נמוך יותר.

המדד שלThe National Association of Purchasing Management-Chicago עלה ל-49.1 לעומת 48.3 באפריל. כאשר המדד מתחת ל-50 הוא מצביע על התכווצות. מי שמציל המצב הוא הייצוא. מדד ההזמנות עלה ל-56.1 בהמשך ל-53. מדד צבר ההזמנות עלה ל-46.8 בהמשך ל-39.5. מדד הייצור ירד ל-51.5 בהמשך ל-53. מדד המלאי ירד ל-42.2 בהמשך ל-51.9. מדד התעסוקה עלה ל-41.2 בהמשך ל-35.3. מדד תשלומי היצרנים עלה ל-87.5 בהמשך ל-82.9.

הביקוש לדמי אבטלה ראשוניים עלה בשבוע שהסתיים לפני שבוע ל-372,000 איש לעומת הערכה מוקדמת של 368,000. מספר כלל מקבלי דמי אבטלה היה 3.1 מיליון, הרמה הגבוהה מאז פברואר 2004. מכירת כלי רכב ירדה ברבע הראשון של השנה לשעור שנתי של 14.4 מיליון, שפל מאז 1998.

גוש היורו יש סמנים לעליה בציפיות האינפלציה, כך הבנק האירופאי המרכזי. האינפלציה ה-12 החודשים למאי עלתה ב-3.6% לעומת 3.3% באפריל, כך על פי קריאה ראשונה. בגרמניה המחירים עלו ב-3% לעומת 2.6%. ייתכן כי בא"מ יעלה הריבית השבוע בעת שידון בסוגיה ביום חמישי.

חבר הבנק המרכזי Weber אמר בשבוע שחלף כי אינו רואה סיבה להפסיק להילחם באינפלציה אפילו מקורה במחירי מזון. המלחמה באינפלציה חשובה לשמור על אמינות בא"מ ,אמר. תעריפי החשמל יעלו באירופה בשנה הקרובה על רקע העלייה במחירי הפחם והגז הטבעי. בגרמניה יעלו התעריפים ב-13%, כך להערכת UBS AG. מחיר הפחם מדרום אפריקה הוכפל בשנה האחרונה ומחיר הגז מבריטניה שולש.

גרמניה מספר המובטלים עלה בחודש מאי ב-4,000 ל-3.31 מיליון איש, העליה הראשונה מזה 28 חודשים. שעור האבטלה במרץ על פי ה-OECD היה 7.3%. המכירות הקמעונאיות ירדו באפריל ב-1.7% ביחס למרץ בהמשך לירידה של 2.2% במרץ וזאת לעומת תחזיות לעליה של 0.6%. ב-12 החודשים לאפריל ירדו המכירות ב-1%.

צרפת מספר המובטלים הרשומים בלשכות התעסוקה ירד בחודש אפריל ב-8,400 ל-1.897 מיליון. אימון הצרכנים ירד לשפל בחודש מאי על רקע העליה במחירי הנפט והמזון. המדד ירד למינוס 41, הרמה הנמוכה מאז המדד הושק בשנת 1987.

צריכת משקי הבית ירדה לשפל של 19 חודשים על רקע ירידה בייצור התעשייתי ועליה באבטלה. הצריכה ירדה לעומת אפריל אשתקד ב-2.7%. האבטלה עלתה ל-4%, הרמה הגבוהה מזה שבעה חודשים. מדד המחירים הבסיסי עלה ב-12 החודשים לאפריל ב-0.9% בהמשך לעליה של 1.2% בחודש מרץ בשל ירידה זמנית במחיר הנפט בשל כשלונה של הממשלה להאריך מס על הדלק שתוקפו פג בתחילת אפריל.

איחוד אירופאי מחוץ לגוש היורו

בריטניה אימון הצרכנים ירד בחודש מאי לרמה הנמוכה מאז מרגרט תאצ'ר נאלצה לעזוב התפקיד ב-1990. המדד ירד בעוד 5 נקודות למינוס 29 כך על פי GfK NOP Ltd. מחירי הבתים ירדו בשנה האחרונה ב-4.4% מזה 2.5% בחודש אפריל.

הירידה בחודש אפריל היא הירידה החודשית החדה ביותר לפחות מאז 1991. נטילת משכנתאות בחודש אפריל ירדה ב-39% ביחס לאפריל אשתקד כך עפ"י בנק המשכנתאות הרביעי בגודלו Nationwide Building Society. עפ"י ארגון המתווכים המחירים ירדו בכל בריטניה בשעור החודשי המרבי מאז 1978 להוציא סקוטלנד שם עלו המחירים.


מקור מאמר:  www.themarker.com

תכנן לפני שתתחייב  - סוף מעשה במחשבה תחילה!
למכרז ריביות
צור קשר
פרטים אישיים
 שם מלא*
 דו"אל*
 טלפון*
 * שדות מסומנים חייבים להיות מלאים
חוות דעת - יעוץ ראשוני בלתי תלוי
עד 95 אחוז מימון לרכישת דירה EMI
ראשי  |  כתבות ומאמרים  |  מדריך משכנתא  |  מכרז ריביות  |  מושגי ומונחי יסוד  |  שאלות ותשובות ONLINE  |  סוף מעשה במחשבה תחילה  |  מחשבוני משכנתא  |  קישורי עזר
חוות דעת ראשונה - יעוץ משכנתא בלתי תלוי  |  משכנתא שניה - הלוואה לכל מטרה אחרת  |  ארץ מסלולי המשכנתא הבלתי מוגבלים  | 
גרירת/הקפאת משכנתא  |  הלוואות לדיור  |  שיתופי פעולה  |  לקוחות מרוצים  |  אודות  |  צור קשר

Copyright © 2008 MashkantaBroker. All Rights Reserved.    כל הזכויות שמורות.